Irena Wiszczor

Ś W I N O U J Ś C I E

to uzdrowisko i port  nad  morzem Bałtyckim. Miasto jest położone blisko Szczecina tylko 100 km. Wprawdzie dość znacznie czasowo drogę wydłuża przeprawa promowa,  która aktualnie jest jedyną drogą przedostania się do miasta jak również jest jedną z atrakcji turystycznych. Świeże powietrze, uroki kąpieli słonecznych i wodnych, koncerty, gry i zabawy, wycieczki – to wszystko możesz uzyskać w Świnoujściu.

 

W okresie letnim odwiedzam te uzdrowisko prawie każdego roku. W tym roku /2018/ pogoda była wspaniała ,spędziłam przemiłe wakacje. Świnoujście to nadal wielki plac budowy, bardzo dużo się buduje i praktyczne nie widać końca. Hotel Radison wraz z przyległymi zabudowaniami ukończony.Miasto kwitnie.

Ahlbeck

Jeżeli nudzisz się  w Świnoujściu możesz wybrać się do niedaleko położonego od Świnoujscia niemieckiego uzdrowiska Ahlbeck. Miasteczko też urokliwe.

 

  • Pixi, 1 października 2017, 03:51

  Odpowiedz

  Jak daleko jest Ahlbeck od Świnoujścia?

  1. Odpowiedz

   tylko 20 km Czy czytałaś inne komentarze. W zasadzie dotyczą tylko Atlantic City.Tylko zatwierdziłam, czy powinnam coś napisać. Chociaż muszę przyznać że za bardzo nie rozumię

   1. Odpowiedz

    Nie dokończyłam zdania, może dobrze.

 1. Odpowiedz

  Możesz coś napisać, ale nie musisz.

 2. Odpowiedz

  Co do Ahlbecku to nie przypuszczałam, że jest tak blisko Świnoujścia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

3 + fourteen =